27 marca  w sali gimnastycznej Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zabrzu, Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach oraz gospodarze turnieju MSP 13 w Piekarach Śląskich.
Po zaciętym, wyrównanym pojedynku finałowym pierwsze miejsce wywalczyły dziewczęta z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13.
PÓŁFINAŁY:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zabrzu –  Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach 9:34

Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 w Piekarach Śląskich – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach 31:18

MECZ O 3 MIEJSCE

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zabrzu –  Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach 10:8

FINAŁ

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 w Piekarach Śląskich 29:30

Foto relacja.