Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gliwicach informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom do 19 roku życia na poniższych zasadach:

1. Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje higienistka szkolna: Teresa Łobos
2. Gabinet higienistki mieści się w budynku szkolnym, w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, przy ul. Obrońców Pokoju 4.
3. Pielęgniarka pracuje w godzinach:

Poniedziałek 13.30-15.00
Wtorek 7.30-11.15
Czwartek 11.15-15.00
Piątek 7.30-11.15

4. Świadczenia ogólnostomatologiczne realizowane będą w gabinecie stomatologicznym ALMA-MED., 44-105 Gliwice, ul. Paderewskiego 51
5. W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną stomatologiczną, proszę o złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę.
6. Na każde wykonywane świadczenie ogólnostomatologiczne dziecko zgłasza się pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.
7. Wzór sprzeciwu: POBIERZ PDF