W piątek odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Rodzice z pasją”, do którego wychowawczyni p. Ewelina Pawłowska zaprosiła rodziców uczniów z klasy 2a.  O tym, że warto mieć w życiu pasję wie każdy, ponieważ  daje ona ogromną radość, satysfakcję, dużo energii do życia i poczucie szczęścia. Czy nasza praca może być naszą pasją? Oczywiście, że tak. Nasz pierwszy gość, pan Szymon Rogozik, tata Lenki, opowiadał o swojej pracy w firmie informatycznej. Przedstawił dzieciom, czym dokładnie jego firma się zajmuje, jakie trudności na co dzień napotyka w swojej pracy i jak je rozwiązuje. Była to bardzo cenna lekcja dla naszych uczniów, którzy czekają już z niecierpliwością na kolejnego gościa w ramach projektu.