Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice!

Od stycznia 2024r. w naszym przedszkolu możecie skorzystać z KĄCIKA WYMIANY KSIĄŻEK

Akcja ta ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród naszych dzieci i ich rodziców.

„Kącik” czeka na Was w holu głównym naszego przedszkola. Każdy będzie mógł podejść do kącika i sprawdzić, czy znajduje się tam bajka czy opowiadanie, które chciałby przeczytać. Lekturę można zabrać ze sobą do domu, po czym należy ją odnieść z powrotem do kącika.

Ale to nie wszystko – jeśli w waszej domowej biblioteczce znajdują się książki, z których już się nie korzysta, można je przynieść do przedszkola i zostawić na półce w KĄCIKU WYMIANY.

Z góry dziękujemy za wzbogacanie naszej biblioteki!

Stąd każdy zainteresowany będzie mógł ją pożyczyć, przeczytać i odnieść z powrotem na półkę.

.