Wyjazdy do Anglii

Anglio, przybywamy!
Od 5 lat nasi uczniowie (aktualni i absolwenci) oczarowują  naszych angielskich gospodarzy i wszystkich, którzy pracują nad tym, aby nasze wizyty były niezapomnianym przeżyciem.
„To wspaniali ambasadorzy waszego kraju „ usłyszałam niejednokrotnie. Lady Caroline i Sir Bouchier Wrey nie szczędzą nam pochwał na temat uroku, grzeczności i zdolności językowych uczestników wyjazdu, który proponuję Państwa dzieciom każdego lata.
W sierpniu zabrałam do prześlicznego Devon 2 grupy uczniów – 11, 13 latków i „weteranów”- 15, 16 latków, którzy wracają do XVIII wiecznej Hollamoor Farm każdego roku.
Oba wyjazdy okazały się sukcesem, jak zwykle. Aby tak było przygotowuję nasze wyprawy już od września każdego roku. Współpracujemy z Caroline i George’em precyzując każdy szczegół naszego projektu: ilość zajęć językowych, zastosowane  materiały edukacyjne, codzienne wycieczki, zajęcia popołudniowe i towarzyszące atrakcje. Nawet menu. Czasem niezwykłe.
Wyjazd do Devon różni się od wyjazdów z biurami podróży.
Jest moim „dzieckiem” i staram się żeby był naprawdę wyjątkowy. I jest. Zabieram Państwa dzieci w niezwykłe miejsce, pełne cennych i historycznych pamiątek, które opowiadają historię rodów Lady Caroline i Sir George’a Bouchier Wrey, prawdziwych angielskich arystokratów i wspaniałych ludzi. Jedziemy do posiadłości położonej  w sercu przepięknej angielskiej wsi. Do miejsca gdzie dzieci są serdecznie goszczone, gdzie każda osoba na farmie poświęca im swój czas i uwagę. Gdzie oprócz regularnych lekcji (codziennie, nawet w niedzielę!) czekają na nich milutkie króliki, przyjazne pieski, koziołek zaprzyjaźniony z owcą, zabawne alpaki, świnki morskie, myszki i cały przekrój ptactwa. Łowienie ryb, przejażdżki starym jeepem George’a, pikniki nad jeziorem – to wszystko mamy do dyspozycji na ogromnych terenach należących do naszych gospodarzy. A potem wycieczki do pięknych miejsc w Devon. Angielski od świtu do nocy i każdy doskonale sobie radzi.
Ulubione zakupy w Barnstaple i lista zadań na High Street ( trzeba coś odnaleźć, czegoś się dowiedzieć , coś sfotografować). Pod dyskretnym nadzorem moim i Pani Karoliny Domaradzkiej.
Statek SS Great Britain, który zwiedzaliśmy w Bristolu z przesympatycznym przewodnikiem, był pierwszą lekcją angielskiego. Wszystko zrozumieli! A jak nie to dopytali. Cudownie patrzy się na to jak dzieci doskonale radzą sobie w angielskim środowisku.
Do Anglii lecimy samolotem- szybciej i bezpieczniej niż autokarem.
Pobyt (zakwaterowanie, wszystkie przejazdy, wycieczki, wstępy, wyżywienie i lekcje z Lady Caroline, nauczycielką w najbardziej renomowanej, prywatnej szkole w Londynie) kosztował w tym roku 385 funtów+bilety lotnicze.

Jeżeli interesują Państwa szczegóły proszę o kontakt       magda_slusarczyk@interia.pl
Magdalena Ślusarczyk