Strona Główna
  Dokumenty zespołu
  Pracownicy zespołu
  Kontakt
 

Wynajem sal

 

 

  Pedagog
  Psycholog
  Opieka zdrowotna
i stomatologiczna
   

 


  Wydarzenia
  Historia


  biuletyn informacji publicznej
   
  Przydatne linki

FB ZSP 4

 

 

FB Przedszkole 28

 

 

Wyjazdy do Anglii - PROJEKT ZAKOŃCZONY

Anglio, przybywamy!
Od 5 lat nasi uczniowie (aktualni i absolwenci) oczarowują  naszych angielskich gospodarzy i wszystkich, którzy pracują nad tym, aby nasze wizyty były niezapomnianym przeżyciem.
„To wspaniali ambasadorzy waszego kraju „ usłyszałam niejednokrotnie. Lady Caroline i Sir Bouchier Wrey nie szczędzą nam pochwał na temat uroku, grzeczności i zdolności językowych uczestników wyjazdu, który proponuję Państwa dzieciom każdego lata.
W sierpniu zabrałam do prześlicznego Devon 2 grupy uczniów – 11, 13 latków i „weteranów”- 15, 16 latków, którzy wracają do XVIII wiecznej Hollamoor Farm każdego roku.
Oba wyjazdy okazały się sukcesem, jak zwykle. Aby tak było przygotowuję nasze wyprawy już od września każdego roku. Współpracujemy z Caroline i George’em precyzując każdy szczegół naszego projektu: ilość zajęć językowych, zastosowane  materiały edukacyjne, codzienne wycieczki, zajęcia popołudniowe i towarzyszące atrakcje. Nawet menu. Czasem niezwykłe.
Wyjazd do Devon różni się od wyjazdów z biurami podróży.
Jest moim „dzieckiem” i staram się żeby był naprawdę wyjątkowy. I jest. Zabieram Państwa dzieci w niezwykłe miejsce, pełne cennych i historycznych pamiątek, które opowiadają historię rodów Lady Caroline i Sir George’a Bouchier Wrey, prawdziwych angielskich arystokratów i wspaniałych ludzi. Jedziemy do posiadłości położonej  w sercu przepięknej angielskiej wsi. Do miejsca gdzie dzieci są serdecznie goszczone, gdzie każda osoba na farmie poświęca im swój czas i uwagę. Gdzie oprócz regularnych lekcji (codziennie, nawet w niedzielę!) czekają na nich milutkie króliki, przyjazne pieski, koziołek zaprzyjaźniony z owcą, zabawne alpaki, świnki morskie, myszki i cały przekrój ptactwa. Łowienie ryb, przejażdżki starym jeepem George’a, pikniki nad jeziorem – to wszystko mamy do dyspozycji na ogromnych terenach należących do naszych gospodarzy. A potem wycieczki do pięknych miejsc w Devon. Angielski od świtu do nocy i każdy doskonale sobie radzi.
Ulubione zakupy w Barnstaple i lista zadań na High Street ( trzeba coś odnaleźć, czegoś się dowiedzieć , coś sfotografować). Pod dyskretnym nadzorem moim i Pani Karoliny Domaradzkiej.
Statek SS Great Britain, który zwiedzaliśmy w Bristolu z przesympatycznym przewodnikiem, był pierwszą lekcją angielskiego. Wszystko zrozumieli! A jak nie to dopytali. Cudownie patrzy się na to jak dzieci doskonale radzą sobie w angielskim środowisku.
Do Anglii lecimy samolotem- szybciej i bezpieczniej niż autokarem.
Pobyt (zakwaterowanie, wszystkie przejazdy, wycieczki, wstępy, wyżywienie i lekcje z Lady Caroline, nauczycielką w najbardziej renomowanej, prywatnej szkole w Londynie) kosztował w tym roku 385 funtów+bilety lotnicze.


Jeżeli interesują Państwa szczegóły proszę o kontakt       magda_slusarczyk@interia.pl
Magdalena Ślusarczyk

 

 

 

 

  
 
 
 
 
 
Kalendarz  
 
 
Ogłoszenia  
Aktualności  
Klasa pierwsza  
Klasa dwujęzyczna  
Klasa ósma  
Język m. n. niemiecki  
Integracja  
Zastępstwa  
Dzienniczek ucznia  
Kalendarz  
Planowane wydarzenia  
Zajęcia pozalekcyjne  
Podręczniki  
Stołówka  
Projekty  
Konkursy  
Nauczyciele  
Plan lekcji  

 

 
 
 
 
Stowarzyszenie Wszystko Dla Dzieci
 

 

Jesteś
1317888

gościem
od 26.05.2009