Strona Główna
  Dokumenty zespołu
  Pracownicy zespołu
  Godz. dostępności
  Kontakt
 

Wynajem sal

 

 

  Pedagog
  Psycholog
  Opieka zdrowotna
i stomatologiczna
   

  Wolontariat
 


  Historia
 



  biuletyn informacji publicznej
   
  Przydatne linki

FB ZSP 4

 

 

FB Przedszkole 28

 

 

Informacje dotyczące nauczycieli

Logowanie do konta nauczyciela:

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

 

Godziny dostępności nauczycieli
Nazwisko i imię
Dzień, godzina, sala
1.      
Bałaban Anna
poniedziałek     g.7.00-8.00     sala 17a
2.      
Bartocha Małgorzata
wtorek             g.7.00-8.00    zaplecze s.11
3.      
Biaduń Katarzyna
poniedziałek    g.13.30-14.30 zaplecze s.1
4.      
Bogatko Iwona
środa               g.7.00-8.00   zaplecze s.16
5.      
Cierpińska Olga
piątek              g.7.45-8.45  zaplecze s.9
6.      
Cyrus Iwona
poniedziałek      g.7.00-8.00    sala 5a
7.    
Domaradzka Mirella
wtorek          g.15.15-16.15  sala 32
8.      
Dyląg Tobiasz
poniedziałek      g.16.00-17.00  sala 25
9.     
Francik Justyna
poniedziałek    g.11.25-12.25 zaplecze s.11
10.   
Fugowska Ewa
poniedziałek    g.15.45-16.45    biblioteka
11.   
Gałka-Cygan Iwona
poniedziałek         g.7.45-8.45   sala 5a
12.   
Garbala Magdalena
piątek             g.7.00 -8.00 sala 26
13.   
Głośnicka-Ogierman Aleksandra
wtorek           g. 7.00-8.00  sala 17a
14.   
Guś Marcin
piątek            g.15.10- 16.10   pokój w-f
15.   
Janikowska Sabina
czwartek       g.16.00-17.00     sala 21
16.   
Jaworska Justyna
piątek             g.7.00 -8.00      sala 11
17.   
Jaworski Piotr
piątek             g.7.00 -8.00      sala 14
18.   
Kamiński Grzegorz
środa             g.15.05 – 16.05  sala 27
19.   
Kawa Angelika
środa             g.7.00-8.00        sala 24
20.   
Koczyk Małgorzata
poniedziałek    g. 16.00-17.00 sala 17a
21.   
Korzeniewska Zuzanna
środa             g.7.00-8.00        biblioteka
22.   
Kukiełka Katarzyna
piątek            g.7.00-8.00        sala 1
23.   
Kukurowska Katarzyna
poniedziałek      g.7.00-8.00       sala 9
24.   
Kwaśnik-Koprowska Ewa
poniedziałek      g.16.00-17.00       sala 22
25.   
Łącka-Kaleta Katarzyna
piątek          g.7.00-8.00    zaplecze s.12
26.   
Łodo Małgorzata
środa           g.7.00-8.00    g.pedagoga
27.   
Matuszewska Marta
poniedziałek  g.11.25-12.25 zaplecze s.12
28.   
Maziarz Małgorzata
Wtorek           g.7.00-8.00          pokój w-f
29.   
Mazur Katarzyna
środa             g.7.00-8.00      zaplecze s.12
30.   
Moysa Katarzyna
środa               g.15.15-16.15       sala 3
31.   
Mularczyk Alina
poniedziałek    g.16.00-17.00       sala 1
32.   
Naczyńska Ewelina
wtorek         g.7.30-8.30    zaplecze s.12
33.   
Natalia Gnyp-Achtelik
czwartek      g.11.25 -12.25  zaplecze s.12
34.   
Niesobski Adrian
czwartek         g.7.00-8.00     sala 20a
35.   
Ozaist Grażyna
wtorek          g.15.10-16.10       sala 24
36.   
Ozga Beata
środa            g.16.00-17.00       sala 21a
37.   
Pawłowska Ewelina
piątek        g.10.00- 11.00    zaplecze s.12
38.   
Pilch Aneta
środa      g.7.00-8.00       zaplecze s.12
39.   
Puc Marcin
czwartek       g.16.00-17.00       pokój w-f
40.   
Reiter Hanna
środa             g.7.00-8.00      zaplecze s.12
41.   
Sikora Aleksandra
czwartek   g.7.00 – 8.00 g.wicedyrektora
42.   
Šiška Aleksandra
wtorek         g.7.00-8.00          s.RO
43.   
Siudmak-Ola Patrycja
wtorek  g.15.00-16.00 zaplecze s.22
44.   
Słota Ewa
wtorek       g.14.20-15.20   zaplecze s.1
45.   
Stepek Marta
środa            g.15.10-16.10      pokój w-f
46.   
Strzelbicka Marta
wtorek          g.16.00-17.00      sala 26
47.   
Syrica Anna
czwartek       g.16.00 – 17.00   sala 25
48.   
Szadkowska Justyna
wtorek       g.15.10-16.10  zaplecze s.22
49.   
Szewczyk Ewelina
wtorek          g.7.00-8.00     sala 19a
50.   
Włodarczyk Beata
czwartek      g.13.00-14.00     g. Dyrektora
51.   
Zakrzewska Ewa
poniedziałek    g.7.00-8.00      sala 19a
52.   
Ziaja Aleksandra
poniedziałek      g.16.00-17.00   sala RO

 

 

Dokumenty dot. WYCIECZKI
Przerwy i lekcje

 

ROZKŁAD DZWONKÓW
ROK SZKOL. 2022/2023

Nr lekcji

Godzina

1.

8.00-8.45

2.

8.50-9.35

3.

9.40-10.25

4.

10.35-11.20

5.

11.25-12.10

6.

12.30-13.15

7.

13.30-14.15

8.

14.20-15.05

9.

15.10-15.55

10.

16.00-16.45

 

 

 

 

 

  
 
 
 
 
 
 
Kalendarz  
 
 
Ogłoszenia  
Aktualności  
Klasa pierwsza  
Klasa dwujęzyczna  
Klasa ósma  
Język m. n. niemiecki  
Integracja  
Zastępstwa  
Dzienniczek ucznia  
Organizacja roku szkol.  
Planowane wydarzenia  
Podręczniki  
Stołówka  
Projekty  
Konkursy  
Nauczyciele  
Plan lekcji  

 

 
 
 
 
Stowarzyszenie Wszystko Dla Dzieci
 

 

Jesteś
1636641

gościem
od 26.05.2009