Wynajem sal

Zapraszamy rodziców po odbiór KART ŚWIETLICOWYCH

20 września 2021r.

Ogólnopolski projekt ekologiczno-charytatywny „Zbieramto w szkole”

Akcja KREDKOBRANIE

10 września 2021r.

10 września 2021r.

Koło "Sprawne palce"

Koło Sprawne palce wznawia działalność od 1 października. Będziemy szydełkować, robić na drutach i wiązać makrame. Zajęcia dla tych, którzy już coś umieją i dla tych, którzy jeszcze nie próbowali! Zapraszam w piątki na drugiej lekcji i w poniedziałki o 14.00. Zapisy w bibliotece szkolnej.

Ewa Fugowska

7 września 2021r.

Zebranie Rady Rodziców

11 września 2021r.

Narodowy Dzień Sportu

Nadchodzi ulubiony dzień wszystkich kochających sport – @Narodowy Dzień Sportu!

Już 11 września odbędzie się 9. edycja tego święta, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach.
     Szkolny Turniej Koszykówki to wydarzenie sportowe przeznaczone dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 39 w Gliwicach uczęszczających do klas 4-8. Mecze koszykówki będą rozgrywane w grupach z podziałem na kategorie wiekowe uczestników. Do turnieju można zgłaszać zespoły 5-cio osobowe, przyjmowane będą również zgłoszenia indywidualne. Turniej odbędzie się 11 września 2021 roku w godzinach 10:00-13:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 39 w Gliwicach przy ul. Obrońców Pokoju 4.

Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806

Świętujcie z Nami Narodowy Dzień Sportu! :)

3 września 2021r.

Wolontariat w świetlicy

W świetlicy ruszyły zajęcia wolontariatu. Koledzy ze starszych klas prowadzą z uczniami zajęcia, zabawy oraz pomagają w odrabianiu zadań domowych. Na zdjęciach zajęcia prowadzone przez Wiktorię z klasy 7c . Dziękujemy!

2 września 2021r.

24 sierpnia 2021r.

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty

24 sierpnia 2021r.

XVII Olimpiada Matematyczna Juniorów

Wakacje dobiegają końca... Dostępny jest już terminarz XVII Olimpiady Matematycznej Juniorów. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów (zalecana literatura, terminarz) znajdują się na stronie internetowej https://omj.edu.pl/ Zachęcamy do udziału, zwłaszcza uczniów klas ósmych.
Wasi Matematycy

25 czerwca 2021r.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18-lat

Ministerstwo Edukacji i Nauki - Informacje dla szkół:

Szczepienia uczniów w wieku 12-18-lat

Klasa pierwsza