Wynajem sal

Zespół ds. integracji

4-8 maja

Zespół do spraw integracji zachęca do wzięcia udziału w plebiscycie na najbardziej pomysłową maseczkę.
 W związku z zaistniałą sytuacją wszyscy jesteśmy zmuszeni do chodzenia w maseczkach ochronnych.
 Jesteśmy bardzo ciekawe jak wyglądają wasze maseczki? Skąd je macie? Może ktoś z was samodzielnie ją zaprojektował i wykonał? Może
 mama lub babcia wam uszyła?  Czy może po prostu kupiliście lub chodzicie w swoich ulubionych chustkach?
 Prosimy zróbcie i prześlijcie do Nas wasze zdjęcia w maseczkach.  Jeśli możecie to podzielcie się z Nami  również historią
 maseczki... Skąd ją macie?
 Wysyłajcie wszystko  na naszego meila: Integracja39@gmail.com
 Czekamy z niecierpliwością! :)

Świetlica Integracyjna: https://padlet.com/kkukurowska/31pjiq6ubyev

Zespół do spraw integracji zachęca do wspólnego świętowania  Dnia Autyzmu, który przypada 2 kwietnia. W tym szczególnym dniu mamy zadanie dla wszystkich  osób chcących wziąć udział w zabawie. Ubierzcie się na niebiesko, poszukajcie  w swoim domu jak najwięcej przedmiotów koloru niebieskiego i uwiecznijcie wszystko  na jednym  zdjęciu. Na zdjęcie oraz na  poprzednie zadanie czekamy do końca tego  tygodnia. Wysyłajcie wszystko  na naszego meila: wspomaganiesp39@gmail.com. - pomyłkowy adres e-mail

Wysyłajcie wszystko  na naszego meila: Integracja39@gmail.com

Miłej zabawy! :)

Dnia 21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji wielu uczniów wzięło udział w akcji zespołu do spraw integracji. Narysowaliscie kolorowe plakaty i podjęliście skarpetkowe wyzwanie. Udokumentowaliście to fantastycznymi zdjęciami które, tak jak obiecaliśmy zamieszczamy na stronie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będziecie systematycznie brać udzial w naszych zadaniach, ponieważ najbardziej aktywna klasa zostanie nagrodzona wyjściem na pizze. Liczymy na wasze dalsze zaangażowanie. Zespół do spraw integracji.

W tym tygodniu zachęcamy wszystkich uczniów do wydrukowania planszy z grą pt. "Poznajmy się bliżej" i do zagrania w nią w chwili wolnej od nauki ( gra w załączniku i w linku).

Wszystkich chętnych prosimy o podzielenie się tytułami gier, w które warto zagrać z bliskimi. Mogą to być gry, które macie w domu, albo gry, które sami stworzycie. W celu zaciekawienia innych prosimy podać krótki opis gry oraz przedział wiekowy, dla jakiego jest dedykowana. Tytuły gier wraz z opisem przesyłamy na adres Integracja39@gmail.com . W tytule proszę wpisać "gry warte polecenia. Zbierzemy Wasze propozycje i przedstawimy je Wam przy następnym zadaniu. Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na zrobienie własnej gry to prosimy dodatkowo o przesłanie planszy (plik pdf) i jej zasad.
Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy. Zespół do spraw integracji.

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy. Zespół do spraw integracji.

Dnia 21.03.2020 r. Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zespołu Downa. W związku z tym wydarzeniem zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły o przygotowanie plakatu informacyjnego dotyczącego Zespołu Downa oraz prosimy o wzięcie udału w akcji polegającej na założeniu w sobotę dwóch różnych kolorowych skarpetek i przysłaniu zdjęć ciekawych zdjęć na meila. Zdjęcia zostaną umieszczone na stronie szkoły ����

Adres na jaki należy wysyłać zdjęcia: integracjasp39@gmail.com

Klasa pierwsza