Wynajem sal

Uczniowie klasy ID i II A  byli na wycieczce w Rudach Raciborskich

14 września 2021r.

"Akcja- Integracja" klasy 6a w Teatrze Miejskim w Gliwicach

Razem powitaliśmy nowy Rok Szkolny!

W dniu 13 września 2021 klasa 6a wzięła udział w "Akcji- Integracji" organizowanej przez Teatr Miejski w Gliwicach. Przygotowane plenerowe zajęcia integracyjne poprzez aktorskie zabawy pozwoliły uczniom na lepsze poznanie się, zgranie i poćwiczenie współpracy w grupie. Dzięki takim zajęciom integracyjnym możliwe jest lepsze poznanie siebie nawzajem, co ułatwia funkcjonowanie w szkole. Integracja sprzyja budowaniu pozytywnej atmosfery, która z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa. To co najważniejsze- przez całe zajęcia uczniom towarzyszyły uśmiechy na twarzach i mamy nadzieję, że pozostanie tak przez cały rok szkolny :)

11 września 2021r.

Narodowy Dzień Sportu

Nowy rok szkolny dopiero się zaczął, a u nas już się działo! :) W dniu 11 września 2021 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 9. edycji Narodowego Dnia Sportu. W ramach tego wydarzenia nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Szkolny Turniej Koszykówki, który jak się okazało cieszył się dużym zainteresowaniem. Pokazaliście, że aktywność fizyczna jest dla każdego! :)

Narodowy Dzień Sportu SP39 w liczbach:
- ponad 80 uczniów
- 12 drużyn
- 18 meczów
- 120 minut aktywności fizycznej

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, zawodnikom za chęci, zaangażowanie i grę zgodnie z zasadami fair play, a rodzinom za kibicowanie.
W związku z Narodowym Dniem Sportu życzymy Wam dużo sportowych wrażeń, nie tylko od święta, ale i na co dzień :)

Fotoreportaż: https://drive.google.com/drive/folders/1j9loqhW5MIdWpq-pKdLc7Y5hvIlRxb8Y?usp=sharing

1 września 2021r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022