Zawody sportowe

10 października 2019r.

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 09/10/2019 grupa 24 reprezentantów naszej szkoły wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych o mistrzostwo Gliwic szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych, które odbywały się w Parku Kultury i Wypoczynku w Gliwicach. W tym dniu nasi zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach:
- dziewczęta kl. 4-6
- chłopcy kl. 4-6
- dziewczęta kl. 7-8
- chłopcy kl. 7-8

Nasze 6-cio osobowe drużyny poradziły sobie bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty i tym samym poprawiając zeszłoroczne wyniki.

Wyniki prezentują się następująco:

Dziewczęta kl.4-6- VI MIEJSCE W GLIWICACH (VII w rejonie)
Chłopcy kl.4-6- III MIEJSCE W GLIWICACH (III w rejonie)
Dziewczęta kl.7-8- II MIEJSCE W GLIWICACH (do I miejsca zabrakło im zaledwie 5 sekund) (II w rejonie)
Chłopcy kl.7-8 III MIEJSCE W GLIWICACH (do III miejsca zabrakło im zaledwie 2 sekund) (IV w rejonie)

Uczniom gratulujemy tegorocznego sukcesu i życzymy kolejnych.

Reprezentacja SP39:
Bijok Teresa, Boruszka Julia, Drewniok Julia, Florczyk Agata, Graczyk Igor, Hawryluk Kacper, Ineksiak Wiktoria, Janowiec Filip, Janke Dawid, Jańczyk Wiktoria, Kens Nikodem, Krzyszkowska Zuzanna, Marcinkowski Jakub, Marczak Paulina, Mierzwa Helena, Nicpoń Maksymilian, Pieniążek Michał, Polak Piotr, Soczewińska Zuzanna, Stokłosa Artur, Szczepaniak Jakub, Waliczek Łukasz, Walke Marta, Zarzycka Agata